Ручні радіаторні крани

Знайдено: 1 - 24 серед 114 товарів

Купуй ручні радіаторні крани за найкращою ціною на santop.ua

Сучасні системи автономного та централізованого опалення вимагають при монтажі радіаторів установки запірно-регулювальної арматури. Причина цього криється в необхідності знизити витрату теплової енергії, а крани радіаторні дозволять вам відчути реальну економію. Вибрати, замовити та купити їх легше онлайн, так ціна буде суттєво нижче, ніж в звичайних магазинах України. Тільки до вибору підійдіть відповідально. Інтернет-магазини в Києві пропонують широкий асортимент арматури для регулювання на різні види радіаторів. Головне - дотримуватися рекомендацій фахівців і віддавати перевагу продукції відомих європейських виробників, що відрізняється високою якістю. Від китайських виробів жителям багатоповерхових будинків краще відмовитися, щоб не затопити сусідів знизу.

Необхідність в підключенні радіаторних кранів

Установка кранів в кожну точку підключення сучасних радіаторів передбачена в обов'язковому порядку незалежно від матеріалу виготовлення приладу: для чавунних, сталевих, алюмінієвих і біметалевих. У завдання цього виду запірно-регулюючої арматури входить забезпечення можливості:

  • відключати опалення в теплі дні - істотна економія енергоресурсів;
  • перекрити воду і виконати ревізію або промивання батареї без відключення системи;
  • встановити радіатори після проведення ремонту, тобто вони не ушкодяться;
  • регулювати плавно за рахунок вентильной системи натиск потоку гарячої води в трубах, а відповідно температуру в приміщенні.


Перед покупкою зверніть увагу, що радіаторні крани розрізняються по влаштуванню, характеристикам і особливостям застосування. Найбільш затребувані і доступні за вартістю - ручні. Класифікація їх наступна:радіаторні крани ручні

  • кутові - для підключення до труб, які виходять з підлоги;
  • прямі - для бічного підключення;
  • по діаметру номінальному - 1/2 або 3/4 дюйма;
  • для панельних сталевих радіаторів - ½ дюйма.


Слід знати, що кульові крани - це не регулююча арматура, а запірна. Вони потрібні тільки для відключення радіатора.

Встановлюватися ручні регульовані крани на радіатори повинні на різьблення і труби приєднуватися за допомогою обтискних або інших сумісних з типом труб фітингів.

Обв'язка радіатора ручними регулюючими вентилями дає цілий ряд переваг, як в експлуатації нагрівального приладу, так і при його установці. Тільки ви повинні розуміти, що ніякі регулятори не здатні збільшити віддачу тепла - вони створені, щоб знижувати її.