Сталеві панельні радіатори Stelrad Compact з боковим підключенням

Знайдено: 1 - 24 серед 192 товари

Stelrad Compact: створити затишок будинку так просто!

Шукаєте радіатори для опалення в свій будинок або квартиру? Хочете придбати дійсно якісний товар, який безвідмовно прослужить вам протягом багатьох років? У нас є саме те, що Вам потрібно. Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує вам купити голландські радіатори Stelrad (Стелрад) концерну Caradon Heating International. Спеціально для тих, хто шукає моделі з боковим підключенням, існує лінія Stelrad Compact. Давайте поговоримо про її відмінностях.

Кілька загальних слів про Stelrad

Як говорилося вище, батареї Stelrad Compact виготовляються на фабриці Stelrad (Голландія). Це один з найбільших європейських заводів, що входять в англійський концерн Caradon Heating International. Його продукція знайома жителям Європи вже близько століття. Серія Compact вважається там найбільш затребуваною серед покупців, які шукають сталеві панельні радіатори. Сучасний дизайн, компактність, висока якість виготовлення, простота монтажу, швидке нагрівання, висока тепловіддача (від 171 до 6850 Вт), великий діапазон розмірів - ось відмінні риси товарів цього виробника.

Особливості моделі

Сталеві радіатори Stelrad Compact мають наступні переваги:

  • відповідають усім європейським стандартам якості;
  • знежирені, оброблені фосфатом заліза, промиті і заґрунтовані методом електропогружного катафорезу;
  • відмінно працюють як з високотемпературними, так і з низькотемпературними системами;
  • підходять як для житлових, так і для офісних приміщень, а також є моделі для приміщень з підвищеними санітарними вимогами (медичні установи, заклади громадського харчування і т.д.).


У нашому каталозі представлені 3 основних типи радіаторів Stelrad Compact (залежно від кількості нагрівальних панелей): 11, 22 і 33. По висоті можна підібрати моделі від 300 до 900 мм, по довжині - від 400 до 3000 мм, а по глибині - від 61 до 158 мм. Максимальний робочий тиск становить 10 атм, а максимально допустима температура теплоносія - 110 градусів за Цельсієм.

Інформація для тих, хто хоче дешево замовити батареї Stelrad Compact

У інтернет-магазину «СанТоп» є для вас чудові новини: ми встановили прийнятну вартість на всі позиції каталогу, щоб ви могли дозволити собі більше. Крім того, ми надаємо гарантію на всю нашу продукцію, тому Вам не доведеться турбуватися про якість і надійність придбаного товару. До ваших послуг також зручна система оплати і доставки по всій території України. Жителі Києва, Львова, Харкова, Одеси вже встигли оцінити переваги співпраці з «СанТоп». Тепер прийшла ваша черга оцінити висококласний сервіс за приємними цінами.