Мідні труби

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів

Мідна труба - міцна, красива, практично вічна

Економія на матеріалах для систем опалення та водопостачання виправдовує себе далеко не завжди - адже витрати на монтаж досить великі, тому особливу увагу варто приділити надійності і довговічності комунікацій. На сьогодні найбільш надійним матеріалом для пристрою опалювальної системи або водопроводу вважається мідна труба, що має найбільш тривалий термін експлуатації і володіє рядом інших переваг:

  • широким діапазоном робочих температур - від -100ºC до + 250ºC;
  • високим допустимим тиском на стінки труби - до 300 МПа;
  • найкращими гідравлічними характеристиками - гладка внутрішня поверхня мідної труби збільшує її пропускну здатність. Перетин мідного трубопроводу може бути мінімальним, а для його пристрою досить недорого купити насос невисокої потужності.


медні трубиКрім того, мідні трубопроводи стійкі до корозії, ультрафіолету і дії хлору в концентрації, допустимої для водопровідної води. Відносно висока вартість труб з міді компенсується їх довгим терміном експлуатації - більше п'ятдесяти років.

Види мідних труб і їх параметри

Мідні труби для водопроводу підбирають по діаметру і товщиною стінки, вимірюваними в міліметрах. Має експлуатаційне значення і параметр внутрішнього тиску, яке вони здатні витримати. Для побутових систем можна купити труби одного з трьох видів:

  • невідпаленого тверді - вони витримують тиск до 290 Н / мм². У продажу зустрічаються у вигляді штанг довжиною 5 або 2,5 м;
  • невідпаленого напівтверді - відрізняються більшою пластичністю, але для безфітінгового з'єднання вимагають нагрівання. Купити їх можна в діаметрі від 6 до 159 мм;
  • відпалені м'які - найбільш пластичні, згинання та безфітінговому з'єднанню піддаються в холодному стані. Продаються в бухтах по 25 і 50 м. Такі труби варто купити для пристрою панельного і підлогового опалення.


Як правило, в мідних трубах для водопроводу діаметром 10-35 мм товщина стінки складає близько 1 мм, а при діаметрі 35-54 мм - приблизно 1,5 мм. В асортименті інтернет-магазину «СанТоп» мідні труби для опалення представлені в різних типорозмірах. Прямі поставки від компаній Hutmen і Sanco дозволяють нам встановлювати на їх продукцію мінімальні ціни. Замовити доставку можна в будь-яке місто України - Харків, Київ, Одесу, Дніпропетровськ, Львів та інші. А розведення мідних труб для опалення легко здійснити за допомогою фітингів, дешево купити які радимо в нашому інтернет-магазині.