Електричні тени для рушникосушок

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Електричний тен. особливості вибору

Призначення трубчастих електронагрівачів, більш відомих багатьом як ТЕНи електричні, - перетворення енергії електричної в теплову. Знаходять вони застосування в різних галузях промисловості і в побуті, так як є базовими нагрівальними приладами для газів і рідини. Найбільш затребувані в якості «аварійного» пристосування для радіаторів - саме вбудований електричний ТЕН не дозволяє при перебоях в системі опалення приміщення промерзнути, а обігрівачів лопнути.

Трубчасті електричні нагрівачі: правила вибору

Якщо у вашому будинку вийшов з ладу один з побутових приладів, робота якого заснована на низько- або среднетемпературном нагріванні, найімовірніше заміни вимагає електричний ТЕН. Виходять вони з ладу в основному через перегрів, порушення покриття корозією або розгерметизації вивідних кінців. Слід знати, що ремонту Тени не підлягають, хоча термін їх служби може доходити до 10 000 годин роботи.

Купити дані прилади за доступною ціною можна в багатьох стаціонарних магазинах Києва та України, але простіше і економніше замовляти онлайн. Головне - знати, як вибрати і на що звернути увагу при покупці. Як правило, всі необхідні вам характеристики нанесені на нагрівальний пристрій. Вивчіть його уважно і випишіть такі дані.

 1. Потужність. В основному випускаються Тени стандартні: від 15-20 Вт до 10-15 кВт.
 2. Довжина і форма. Представлені в продажу моделі від 25 см до 6,5 м. Бувають прямі, зігнуті навпіл, скорочення у вигляді кип'ятильника.електричний тен
 3. Діаметр. Найчастіше зустрічаються від 0,7 до 1,9 см.
 4. Напруга номінальне або напругу. Залежно від типу приладу буває від 12 до 380 В.
 5. Матеріал трубки і матеріал наповнювача.
 6. Призначення. В асортименті солідних інтернет-магазинів представлені наступні види побутових ТЕНів:
  • для водонагревачів;
  • пральних машин;
  • электроплит;
  • электрокотлов;
  • радіаторів;
  • чайників;
  • духовок;
  • хлебопічок.
 7.  Умови експлуатації. Завжди звіряйтеся з паспортом побутового приладу, щоб знати яку максимальну температуру ТЕН підтримує, характер його нагрівання і робоче середовище.

У разі відсутності в каталогах інтернет-магазинів Тена потрібної вам форми, потужності або матеріалу ви завжди зможете оформити індивідуальне замовлення.

Вибираючи електричний нагрівач, пам'ятайте: робота приладу буде економічною, тільки якщо він високої якості і підібраний за всіма правилами.