Фекальні насоси

Знайдено: 1 - 24 серед 31 товар

Фекальні насоси для дому та дачі

Жителям заміських селищ і власникам будинків в місті без центральної каналізації знайома проблема відкачування фекальних стоків. Для тих, хто втомився витрачати свої кошти, час і нерви на асенізаторські послуги з очищення вигрібних ям, є альтернатива: встановити фекальний насос, і тоді відведення стічних вод перестане бути проблемою. Тільки вибір зробити буде проблематично, якщо ви не володієте інформацією.

На що звернути увагу при покупці

Купити насоси за низькою ціною найкраще онлайн на сайті santop.ua, так як в стаціонарних магазинах України дане обладнання представлено зі значною торговою націнкою. Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує тільки високоякісну продукцію італійського виробництва з нержавіючої сталі і міцного полімеру.

Особливість фекальних насосів - відкачування стічних вод з септиків і вигрібних ям з отверділим відкладеннями. Ефективні виявляються вони і при регулярному затопленні грунтовими водами підвалів - процес відкачування проходить швидко.

Класифікація обладнання наступна:

  • поверхневі - підходящий варіант для періодичної експлуатації, не вимагають регулярної мийки від фекалій;
  • заглибні - ідеальний варіант для облаштування автоматичної відкачування, характеризуються високою продуктивністю і напором, підходять для ям глибиною понад три метри, з ними можливий монтаж подрібнювача;
  • напівзаглибні - вартість їх нижче інших видів, проте установка складна і вимагає залучення фахівців-проектувальників;
  • насосні фекальні станції - ріжуче спорядження і насос запускаються автоматично, слід звертати увагу на максимальну робочу температуру, так як не всі моделі підходять для організації зливу пральних машин і душових.

При виборі моделі необхідно врахувати не тільки глибину вигрібної ями, а також протяжність горизонтальних ділянок каналізаційного трубопроводу, діаметр пропускного отвору і температурний режим. Розрахунок проводьте наступним чином:

  • на 10 метрів горизонтальної труби необхідно додати 1 метр до необхідної висоті напору;
  • завжди додавайте до розрахунку мінімум два додаткових метра;
  • діаметр отвору не повинен бути менше 40 мм - краще близько 80 мм, щоб мінімізувати ризик засмічення;
  • віддавайте перевагу високотемпературним приладам з вбудованим подрібнювачем, якщо бюджет дозволяє.

Від правильно зробленого вибору фекального насоса залежить ваша комфортне життя без турбот з системою каналізації.