Комплектуючі для радіаторів

Комплектуючі для радіаторів опалення

кран маєвськогоЩоб система опалення працювала злагоджено, слід правильно підібрати комплектуючі до радіаторів опалення. В Україні все необхідне купити можна в магазинах опалювального або сантехнічного обладнання в Києві і в великих містах, а можна заглянути в інтернет-магазин santop.ua і зробити замовлення онлайн за привабливою ціною. Найзручніше придбати стандартний монтажний комплект, до якого входять кріплення і запірна арматура.

На що звернути увагу при покупці

Основою для вибору комплектуючих повинна служити схема монтажу опалювальної системи і діаметр підвідних труб. Врахувати також слід тепловий режим і параметри тиску в системі: комплектуючі не повинні впливати на показники пропускної спроможності і тепловіддачу - вони не повинні знижуватися.

Для радіаторів зі сталі або алюмінію рекомендується купувати набір комплектуючих від виробника опалювальних приладів. Завжди звертайте увагу на вартість - якісний товар не може коштувати дешево.кріплення для радіаторів

Будуть потрібні такі елементи:

  • заглушки, в тому числі і різьбові на дюймовий діаметр;
  • футорки, відомі як перехідники - не менше 4-х на один радіатор;
  • надійні кронштейни - кутові, анкерні, підлогові стандартної висоти або регульовані і універсальні для швидкого монтажу;
  • клапан для випуску повітря, краще з хромованою латуні - кран Маєвського;
  • прокладки з пароніту або силікону, вони ущільнять всі з'єднання системи;
  • засоби для герметизації - герметик силіконовий, пенька, гідроізоляційні стрічки або ФУМ.

Для панельних радіаторів з боковим введенням купувати готовий набір для підключення недоцільно, так як в них є заводська вбудоване різьблення з кроком ½ дюйма, а для вкручування труб перехідники не потрібні. Цілком достатньо замовити кран для випуску повітря і заглушку. Якщо даний тип опалювальних приладів буде підключатися по нижній схемі, тоді слід купити кутові і прямі запірні вузли, називаються вони Мультіфлекс.

Стандартні набори комплектуючих ідеально підходять до алюмінієвих і біметалічних приладів.

Фахівці рекомендують встановити спеціальні теплоізоляційні екрани з фольги або рулонного пінопласту, щоб знизити тепловтрати. Економити на установці системи опалення не варто - завжди вибирайте тільки товар високої якості і віддавайте перевагу відомим виробникам з гідною репутацією.