Металопластикові труби та фітинги

Чому обирають металопластикові труби і фітинги

З появою труб і сполучних частин з металопластику вони стають все більш популярними, лідируючи на ринку систем тепло- і водопостачання. Їх перевага в тому, що вони відібрали найкращі якості, характерні сталевим і пластиковим зразкам.

Особливості металопластикових труб та фітингів:

  • Тришарова труба в своїй основі містить найтоншу алюмінієву основу, покриту шаром пластику, який оберігає метал від шкідливого впливу навколишнього середовища; зсередини на покриття з фольги нанесений шар, яка запобігає осіданню різних речовин на основу.
  • Для кріплення цих складових використаний клей з надвисокою міцністю зчеплення полімеру і металу. Структура клею дозволяє трубі залишатися максимально міцною та еластичною.
  • Металопластикові конструкції мають рівну поверхню і привабливий вигляд. Їх не потрібно ховати і декорувати, як, наприклад, металовироби.
  • До труб з металопластику можна купити і підібрати фітинги, які надзвичайно легко монтуються, не вимагаючи особливого устаткування.
  • Металопластикові провідники не приймають блукаючих струмів, їм не характерні температурні розширення, тому їх сміливо можна встановлювати в стіну квартири в багатоповерхівках Києва або іншого міста в Україні, не побоюючись пошкодження і протікання.
  • Труби та фітинги з металопластику довговічні - вони прослужать вам без перебоїв півстоліття. Помітно, що сантехніка і будматеріали в приміщеннях по Україні мають приблизно таку ж «живучість».

До істотних вигод системи з металопластику відноситься також ціна.

Ціну формують кілька складових. По-перше, ціна металопластикового вироби найнижча, в порівнянні з іншими матеріалами. Дещо дорожче обійдуться аксесуари, але в нашому Інтернет-магазині ціни найбільш привабливі.

По-друге, економія відчутна при розкрої. І по-третє, при використанні труби з металопластику у вас не буде непридатних залишків.

Купити труби і аксесуари ви можете в нашому Інтернет-магазині. Ціна гарантовано нижче, ніж в інших магазинах по Україні.

Вони досить прості в користуванні, вам не знадобиться зварювальний апарат або навички фахівця. Підібрати всі необхідні складові вам допоможуть наші фахівці-консультанти.

Ми гарантуємо якість наших товарів і оперативну доставку по Україні - до Києва, Львова, Одеси та інших міст.