Автоматичні розповітрювачі

Знайдено: 1 - 24 серед 30 товарів

Автоматичні Розповітрювач: рекомендації професіоналів

Повітря в системі опалення знижує її теплову ефективність, з'являються шуми, внутрішня поверхня радіаторів піддається корозії - в результаті прилади швидко виходять з ладу. Рекомендується під час монтажу опалення або при виявленні помилок в запущеній системі слід подбати про встановлення автоматичних Розповітрювач. Дана арматура необхідна для видалення повітря, щоб не виникли збої при роботі котла і циркуляційного насоса.

Рекомендації професіоналів

Автоматичні Розповітрювач стануть ідеальним рішенням при великій кількості радіаторів, обслуговувати які самостійно або за допомогою кранів Маєвського проблематично. Професіонали радять монтувати автоматичні пристрої одночасно з установкою алюмінієвих або біметалевих радіаторів, так як в них йде прискорений процес розкладання води на водень і кисень.

Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує купити онлайн з доставкою в Київ, Львів, Харків і всієї території України автоматичні пристрої для скидання повітря з системи опалення за низькою ціною. Також ви можете відвідати виставковий зал нашого магазину у Львові та отримати необхідні консультації по їх вибору.

Перед покупкою клапанів слід вивчити інформацію про їхнє призначення і властивості - це дозволить підібрати оптимальний варіант за ціною і якістю, а система опалення буде працювати максимально ефективно.

Автоматичний розповітрювач являє собою пристрій поплавковими-клапанного типу. На відміну від ручних моделей (кранів Маєвського), які монтуються безпосередньо на радіатори, встановлювати «автомати» можна на максимальній висоті, в місцях найбільш ймовірного скупчення повітря.

Існує кілька видів автоматичних клапанів в залежності від способу установки:

  • прямі - монтують строго вертикально на котли і колектори в найвищій точці;
  • кутові - встановлюють на радіатори, зверніть увагу на діаметр і різьблення підключення;
  • радіаторні - розроблені спеціально для діючих систем і дозволяють підключитися відразу до радіатора.

За принципом дії діляться на:

  • кульові;
  • голчасті.


Автоматичні воздухоотводчики є невід'ємним елементом закритої системи опалення, у відкритій - підвищують ефективність обігріву. Своєчасний монтаж дозволить вам підтримувати працездатність всього контуру і забути про повітряні пробки. Завжди перевіряйте ковпачки - вони повинні бути відкриті, а також при підживленні системи з водопроводу при заклинювання випускного клапана будьте готові замінити Розповітрювач на нові.