Червона термоізоляція

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Червона термоізоляція: особливості та характеристики

Провідну роль серед термоізоляційних матеріалів грає ізоляція зі спіненого поліетилену. На ринку утеплювачів поряд зі звичними сірими тубами з'явилися вироби «Sanflex» від компанії NMC (Бельгія), покриті зверху поліетиленовою плівкою червоного кольору. Вартість їх на порядок дорожче сірих, тому покупців цікавить питання, які переваги вони отримають при утепленні розподільних систем холодного і гарячого водопостачання, опалення, каналізації та кондиціонування цієї ізоляцією.

Відмінні риси червоною термоізоляції

Візуальних відмінностей від сірих туб крім додаткового покриття червоного кольору вам виявити не вдасться: така ж трубка з мікропористої структурою, з поздовжнім надрізом, 2-х і 10-ти метрової довжини і з широким діапазоном внутрішніх діаметрів - від 15 до 35 мм. Ізоляційний матеріал є екологічно чистим і безпечним для навколишнього середовища, його можна піддавати вторинній переробці. Єдине - цей вид ізоляції трохи щільніше прилягає до труб і його рекомендується використовувати при монтажі систем в стінах і підлогах.

Відмінними рисами червоною термоізоляції є:

  • Низький коефіцієнт теплопровідності - λ = 0,038 W / mK при 40 градусах;
  • високий коефіцієнт гігроскопічності або стійкості до дифузії водяної пари - μ = 3000;
  • високий коефіцієнт опірності до розриву і тиску;
  • працюють в діапазоні температури теплоносія -45 / + 105 градусів, тоді як сірі розраховані до 95 ° С;
  • прекрасна еластичність;
  • відноситься до групи горючості Г-2, тобто є важкоспалахуючих;
  • використовується у виробничих цехах - там, де зміна температури на кілька градусів не допустимо;
  • відмінні показники досягаються при термоізоляції мідних труб.


Можна встановлювати ізоляцію на нові і прокладені труби - процес монтажу простий і зрозумілий. Виробник рекомендує використовувати спеціальні кліпси, що прискорюють роботи з утеплення систем, а також застосовувати самоклеючі армовані стрічки, каучуковий, поліуретановий або акриловий клей. Для термоізоляції червоного кольору придбайте самоклеящуюся стрічку в тон.

Інтернет-магазин «СанТоп» в Києві пропонує купити онлайн якісні ізоляційні матеріали в сортаменті внутрішніх діаметрів туб з різною товщиною стінок від провідної бельгійської компанії NMC для утеплення будь-якого трубопроводу. У нашому магазині найкращі ціни в Україні