Сталеві панельні радіатори UTERM STANDART з боковим підключенням

Знайдено: 1 - 24 серед 106 товарів

Радіатор UTERM STANDART - ІННОВАЦІЇ В СВІТІ ОПАЛЕННЯ


Радіатор UTERM STANDART - це новий стандарт європейської якості в Україні. UТЕRМ STANDART поєднав в собі нові технології виробництва та елегантний дизайн.

Сучасний сталевий радіатор повинен відповідати кільком важливим технічним і естетичним вимогам.

Критерії вибору радіатора опалення

НА ЯКІ ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ ПРИ ВИБОРІ СТАЛЕВОГО РАДІАТОРА ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ:

ВИСОКА Тепловіддача І ЕКОНОМІЧНІСТЬ - є найважливішим показником для опалювальних приладів. У порівнянні зі звичайними імпортними та вітчизняними радіаторами в радіаторах UTERM STANDART встановлений збільшений конвектор. Що дає можливість циркулювати через нього більшому об'єму повітря і ефективно його при цьому нагрівати.
У сталевих радіаторах UTERM STANDART товщина стінки 1,1 мм. Це робить масу нагрівального елементу більше і тим самим збільшує тепловіддачу.
ДОВГОВІЧНІСТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ панельних радіаторів безпосередньо залежить від якості його зварювання, хімічної обробки і фарбування.

Устаткування і матеріали для поизводства радіаторів UTERM

На жаль більшість виробників, представлених в нашій країні намагаються заощадити на цих процесах або їх обладнання і технології сильно застаріле для якісного виконання цих важливих вимог.
Зварювання радіаторів UTERM STANDART проводиться на італійській лінії ТМ «LЕАS», технологічною моделлю 2017 року. Ця технологія зводить до нуля розрив приладу при збільшенні тиску на місцях зварювання.
При підготовці радіатора до фарбування використовуються останні на сьогоднішній день розробки в області обробки металів бельгійських вчених - хіміків. Ця унікальна технологія повністю видаляє окалину, сліди корозії і залишки масла з поверхні приладу. Обробка радіаторів UTERM РРЕМIUМ всередині панелей зберігає захист від впливу окислення при подальшому їх транспортуванні, зберіганні, монтажі та експлуатації.
Використана для фарбування радіаторів Голландська фарба компанії AkzoNobel по праву вважається №1 в світі. Її використання дозволяє не тільки забезпечити довготривалий захист радіатора, а й надати йому чистий білий колір, який не зміниться з часом.


СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН сталевих радіаторів UTERM STANDART розроблений для задоволення найвибагливіших смаків споживача. Ексклюзивний стиль, додасть приміщенню сучасності і допоможе реалізувати будь-які дизайнерські задуми в Вашому інтер'єрі.

Продумана конструкція верхньої кришки (решітки) в панельних радіаторах UTERM STANDART збільшує її надійність і стійкість до механічних впливів в порівнянні зі звичайними сталевими радіаторами. Зовнішній вигляд приладу збережеться довший час і забезпечить комфортну і затишну атмосферу у Вашому приміщенні.