Сифони

Знайдено: 1 - 24 серед 44 товари

Сифон для ванної та душової - важлива деталь каналізаційної системи

Збираючись змінити сантехніку у ванній або на кухні, багато хто з нас велику увагу приділяє вибору умивальника, біде і інший кераміці, забуваючи про комплектуючі. Однак саме приховані від ока комплектуючі забезпечують надійну роботу всієї системи водовідведення. Серед сантехнічної продукції важливе місце відводиться такому обладнанню, як сифон. Це пристрій призначається для зливу води в раковині або ванній, а також для блокування доступу газів з каналізації в будинок. Головне завдання сифона - запобігання засмічення труб і створення водяного затвора, який перегороджує шлях неприємним запахам. Незважаючи на свою зовнішню непомітність, це одна з найважливіших деталей, оскільки пов'язує всю сантехніку в будинку з каналізацією.

Який сифон вибрати?

Сифон потрібен для кухонної мийки, умивальники, біде, пісуари, душовою і ванною. Якщо ви відчуваєте неприємний запах з каналізації, стік постійно засмічується або протікає вода, слід купити новий сифон. Оскільки саме цей пристрій служить для відводу води безпосередньо в центральну каналізацію і запобігає потраплянню забрудненої газами повітря назад, воно повинно бути міцним і надійним. Сучасні виробники випускають комплектуючі різної форми. Це може бути пляшковий сифон, який зручно прочищати за рахунок відгвинчується нижній частині відстійника, а також трубний, який має U-подібну форму. Залежно від матеріалу виготовлення, можна купити сифон:

  • латунний хромований, який має підвищену міцність і привабливим зовнішнім виглядом. Ціна такого пристрою більш висока, проте ризик поломки зведений до мінімуму. Воно справно прослужить протягом багатьох років, даючи вам можливість забувати про проблеми з каналізаційною системою. Крім того, виглядає хромований сифон естетично, тому його можна не приховувати в тумбу або під інші пристосування;
  • пластиковий. Він легкий для прочищення та монтажу, стійкий до агресивного хімічного впливу, вапняний наліт в ньому практично не відкладається, а варто пристосування дешевше. Однак у порівнянні з латунним пристроєм, пластиковий аналог менш зносостійкий і програє по зовнішньому вигляду.

Якщо ви хочете недорого придбати новий сифон, інтернет-магазин "СанТоп" пропонує високоякісні комплектуючі ТМ Armatura. Продукція цього бренду відома своєю відмінною функціональністю, тому ви будете впевнені, що платите гроші не даремно. Вибираючи сифон, ви зможете керуватися тільки особистими перевагами і не думати про те, скільки коштує пристрій. Адже у нас вартість сифона майже закупівельна. Доставка комплектуючих здійснюється послугами транспортної компанії зі Львова до Києва, Дніпропетровськ, Харків, Одесу та інші міста України.