Регулятори температури для теплої підлоги

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Купити регулятори температури для теплої підлоги в інтернет-магазині СанТоп

Популярність теплих підлог обумовлена ергономічністю, достатньою простотою експлуатації і їх широким асортиментом на ринку систем опалення. Однією з важливих складових елементів даної системи є регулятор температури. Терморегулятор - прилад, за допомогою якого можна не тільки керувати температурою нагріву підлоги, а також підтримувати задані параметри для комфортного мікроклімату в приміщенні.

Особливості регуляторів: функції і принципи управління

Основні функції регулятора температури:

  • вмикання і вимикання системи в заздалегідь визначений час;
  • економія режиму нагріву в нічний час доби і в разі відсутності людей в приміщенні;
  • можливість обігрівати підлоги в міру коливання температури без прив'язки до температури повітря в приміщенні.


Правильно обраний прилад дозволить користувачеві економити значну кількість енергії. На практиці доведено, що програмований терморегулятор дозволяє скоротити витрату тепла до 70% енергії, а непрограмований до 30%.

За принципом управління виділяють два види: механічні та електронні.

  1. Механічний непрограмований або електронний з мінімальним набором функцій. Ідеальний варіант для невеликих приміщень - санвузол, кухня, коридор, ванна). Дані приміщення задіяні цілодобово і для комфорту всієї родини повинні добре опалюватися.
  2. Електронний програмований прилад. Підходить для приміщень з великою площею - вітальні, офіси, торгово-розважальні центри. Він здійснює контроль температури повітря цілодобово по заданих вами параметрам і вважається дійсно ефективним.


При виборі звертайте увагу на:

  • потужність приладу - виробник вказує на регуляторі максимальну потужність, але слід купувати прилад з більшим навантаженням, не менше 15% запасу, що забезпечить тривалу роботу термостата;
  • спосіб монтажу - вбудовані, які встановлюються в ніші при прихованій проводці і накладні, які кріпляться на стіни в короб і не вимагають облаштування додаткових канавок для електропроводки;
  • комплектність і якість матеріалу - ретельно огляньте прилад на наявність дефектів, перевірте комплектність вироби на відповідність паспорту, переконайтеся в наявності кріплень і схемою підключення, щоб спростити процес монтажу.


Інтернет-магазин «СанТоп» пропонує широкий вибір товарів для укладання теплої підлоги найвищої якості. Купити регулятори температури за вигідною ціною можна онлайн на сайті santop.com.ua з доставкою в Київ, Львів, Харків та інші міста України.