Розширювальні бачки

Знайдено: 1 - 24 серед 40 товарів

Розширювальний бак для системи опалення в інтернет-магазині СанТоп

Вода, що циркулює в системі опалення, розширюється при нагріванні - її обсяг збільшується, а тиск в трубах зростає. Без установки розширювального бака не обійтися, так як він є своєрідним демпфером, що компенсує температурні зміни об'єму рідини і її тиску.

Купити онлайн різні види запірно-регулюючої арматури, в тому числі і бачки розширювальні від італійського виробника з швидкою доставкою та тривалої гарантією можна в інтернет-магазині «СанТоп». На нашому сайті ціна на всі товари суттєво нижче, ніж в інших магазинах України. Перед замовленням ви повинні знати про особливості та призначення цих виробів, щоб підібрати оптимальний варіант для вашої системи опалення за обсягом і ціною.

Види розширювальних бачків

На ринку представлено три типи розширювальних баків і кожен має свої особливості. Перед покупкою не завадить вивчити їх докладніше, адже не завжди установка самого складного і дорогого пристрою виправдана - вам доведеться врахувати індивідуальні характеристики вашої опалювальної системи.

  • Бачки відкриті. Встановлюються в системах з природною циркуляцією, є відкритою ємністю, вимагають контролю рівня теплоносія і організації зливу зайвого обсягу. Розраховані на невеликий тиск в системі.
  • Баки закриті. Універсальний варіант для всіх систем опалення: витримують високий тиск, повністю герметичні пристрої, обладнані автоматичним або ручним клапаном для скидання повітря.
  • Бачок мембранний. Нове покоління запірно-регулюючої арматури - їх робота повністю автоматизована за рахунок встановлення мембрани: розрахований вами обсяг бака можна сміливо зменшувати в 4 і більше разів. У сучасних двоконтурних котлах мембранні бачки встановлюють безпосередньо в корпус.


Основні моменти при виборі розширювального пристрою:

  • не варто використовувати складні формули - беріть усереднені значення, обсяг бака не повинен бути менше 10% обсягу теплоносія;розширювальний бак
  • завжди вивчайте паспорт на котел і бачок;
  • для мембранних моделей врахуйте максимальний температурний діапазон, переконайтеся у відповідності значень тиску в системі і бачку;
  • зверніть увагу на діаметр приєднувального патрубка;
  • матеріал - сталеві бачки вже давно зарекомендували себе з кращого боку.


Якщо обсягу розширювального бака для системи недостатньо - іноді допускається установка декількох невеликих пристроїв.