Дренажні насоси

Знайдено: 1 - 24 серед 37 товарів

Дренажні насоси: на що звернути увагу при виборі

Сфера застосування дренажних насосів широка: вони затребувані серед власників дачних ділянок і приватних будинків, в сільському господарстві і в будівництві. З їх допомогою можна осушити колодязі і каналізаційні траншеї, підвали та льохи, басейни і водойми, котловани і відстійники, виконати дренаж затоплених ділянок, також використовуються для організації поливу або перекачування води.

Вибрати, замовити та купити насос дренажний можна в режимі онлайн на сайті інтернет-магазину «СанТоп» з доставкою по всій Україні або відвідавши виставковий зал магазину у Львові. Ресурс santop.com.ua дозволяє придбати за низькою ціною будь-яку модель з гарантією. До вибору підійдіть з максимальною відповідальністю

Особливості дренажних насосів і правила їх вибору

Пристрої цього типу поділяються на дві групи:

  • для відкачування слабозабрудненої води;
  • для відкачування сильнозабрудненої рідини з волокнистими і твердими частинками в її складі.

Вибір дренажних насосів слід починати з вивчення технічного паспорта.

  1. Призначення. З якими фракціями суспензій і складом будуть перекачуватися рідини.
  2. Тип. Поверхневе обладнання не володіє великою потужністю і в основному використовується для вирішення разових проблем із затопленням в теплу пору року, відкачати можуть тільки слабозабруднену рідину на глибині до 5 метрів. Занурювальні насоси не вибагливі до розмірів фракцій і відмінно зарекомендували себе в різних умовах і на великій глибині.
  3. Потужність. Зупиняйте свій вибір на приладі потужністю на 20-30% більше необхідної.
  4. Розміщення патрубка. Нижня - для відкачування води з дна, верхнє - вода відкачуватиметься чистіша, але до дна ви не доберетесь.
  5. Автоматика. Необхідний захист від перегріву і для відключення при відсутності води. Поплавковий прилад може автоматично включатися при заповненні приміщення ґрунтовими водами, також він і відключиться без вашої участі.

Не забудьте ознайомитися з масою насоса і кількістю споживаної електроенергії. Для побутових умов корпус може бути виконаний з пластика, а для роботи в септиках або природних водоймах віддавайте перевагу чавунним виробам. Вибирайте модель з дробильним ножем, якщо працювати доведеться з великими фракціями і сильнозабрудненою водою. Завжди уточнюйте комплектацію.