Душові комплекти

Душові системи і комплекти - зручне пристосування для кожної ванної

душова стійкаВідмінний спосіб підбадьоритися вранці і відпочити після важкого трудового дня - прийняти душ. Вода немов змиває всю втому і наповнює животворящим теплом і енергією для подальших звершень. Сучасні душові системи та комплекти - це відмінне рішення для всіх членів сім'ї. Вони дозволяють максимально підвищити комфорт і задоволення під час водних процедур. Завдяки функціональній душовій стійці і знімній ручці, зручно буде помитися як дорослому, так і дитині. На відміну від ванною, яка забирає досить тривалу кількість часу, душові комплекти дають можливість помитися і освіжитися максимально швидко. Крім того, набір для душа - це відмінний вибір для ванної кімнати з обмеженою площею. Установка душового гарнітура заощадить простір і мінімізує ваш особистий дискомфорт.

Зручні душові системи: яку вибрати?

Сьогодні душові гарнітури - це комплексне рішення для водних процедур. Стандартна система стаціонарного душа з лійкою вже не задовольняє всіх потреб людини, тому виробники радують величезним вибором новинок в цьому сегменті. Душовий комплект включає стійку і ручний душ зі змішувачем (звичайним або термостатичним), які пов'язані в одну конструкцію. Завдяки різноманітності форм, типу і кількості струменів, кожен зможе знайти для себе найбільш підходящий набір. душові гарнітуриЗалежно від особистих переваг, ви можете купити душові системи:

  1. Пересувні, які дають можливість регулювати положення душової лійки на стійці. Вартість такого комплекту більш висока, проте вона компенсується за рахунок зручності експлуатації. Пересувний гарнітур дозволяє вибрати найбільш підходящу висоту душа щодо зростання людини.
  2. Точкові. В даному випадку душова стійка кріпиться до стіни на заздалегідь певній висоті. Такий набір коштує дешевше, проте не дає широких можливостей для регулювання положення лійки по висоті під час прийняття водних процедур. При цьому за рахунок знімної ручки душа гарнітура зручно помитися зможе кожен член сім'ї.

В інтернет-магазині "СанТоп" душові системи та набори представлені у величезному асортименті. Ви зможете замовити відповідний комплект, виходячи з необхідної функціональності і ціни. Кожен гарнітур включає ручку, стійку або точковий держатель душа, в залежності від конструкції, хромований шланг і кріплення. Ви будете приємно здивовані тим, що фірмові душові комплекти і набори коштують недорого, а прослужать протягом багатьох років. Доставка комплектів здійснюється зі Львова до Києва, Одеси, Дніпропетровська та інших міст України.