Запірно-регулююча арматура

Надійна запірна арматура від кращих виробників

запірна арматураТакі непомітні на перший погляд різні клапани, нарізні сполучення, крани, затвори, фільтри, вентилі і втулки грають важливу роль в організації та управлінні функціонуванням трубопроводів, інженерних мереж і комунікацій. Від надійності і якості запірно-регулюючої арматури безпосередньо залежить працездатність всіх систем. В асортименті продукції, представленої на ринку і в магазинах України досить складно знайти товар високої якості за мінімальною ціною, саме тому був створений наш сайт santop.com.ua. Тепер в режимі онлайн ви можете вибрати і купити з доставкою будь-яку спеціалізовану арматуру, в тому числі і розширювальні бачки, з'єднання, Розповітрювач, лічильники, крани, засувки та інші супутні матеріали.

Важливість запірної арматури

Фахівці рекомендують при ремонті в квартирі або будинку особливу увагу приділяти не тільки сантехніку, полотенцесушителям і радіаторів, а не забувати про якість запірно-регулюючої арматури, адже саме від неї залежить безпека в побуті і безаварійність роботи сантехнічного та опалювального обладнання. Її завдання - контроль потоку води або теплоносія і можливість перекрити його в будь-який момент. Це ціла система, вихід з ладу якої загрожує різними неприємностями: починаючи від протікання кранів до затоплення сусідів знизу, витоку газу і отруєння ним, а також опіків гарячою водою з радіаторів.

На сучасному ринку представляють запірно-регулюючу арматуру для систем водопостачання та каналізації, опалення та газопостачання різні виробники. Не варто довіряти новачкам - купуйте товари компаній з багаторічним досвідом і від провідних світових виробників.

Умовно дане обладнання ділиться на класи:кран кульовий

  • запірна;
  • регулююча;
  • захисна;
  • распределительно-змішувальна;
  • запобіжна.


Залежно від способу перекриття діляться на:

  • засувки;
  • клапани;
  • крани;
  • заслінки.


Дуже важливо, щоб вся продукція була сертифікована. Арматура з бронзи, сірого чавуну і латуні загальновизнано вважається зносостійкого і надійною.

Ви повинні усвідомити всю важливість вибору якісної запірно-регулюючої арматури. Здійснюючи покупки в інтернет-магазині «СанТоп» ви отримаєте гарантію від виробника на весь асортимент.