Трапи для душу

Знайдено: 1 - 24 серед 170 товарів

Сучасний санвузол має бути простим, комфортним і функціональним! Саме тому ванни і кабіни з високими піддонами поволі відходять у минуле. Натомість частіше використовуються новітні моделі без бортиків, що передбачають застосування зливного трапу для душу, вмонтованого під плитку. Що це за конструкція, основні види, специфіка монтажу – розповідає «СанТоп».

Види трапів для душу

Душовий трап – елемент сантехніки, що призначений для швидкого зливу використаної води в каналізацію, захисту труб від сміття, неприємного запаху.  Він має два основних види: лінійний і точковий.

Лінійний трап для душу зроблений у формі вузького прямокутника. Легкий в установці, передбачає ухил підлоги лише в один бік, має високу пропускну здатність, засмічується рідше. Монтується конструкція з обох боків душової, в куті біля стіни, на виході. Завдяки стильному зовнішньому вигляду добре інтегрується в інтер’єр сучасних ванних кімнат різної площі.

Точковий злив має компактні габарити, зручну форму (квадратна, кругла, трикутна), підходить для монтажу в будь-якому місці. Часто розміщується в центральній частині, але за умови, що ухил підлоги з усіх боків рівномірний. Точковий додатково встановлюється й на підлозі у ванній. При виникненні аварійної ситуації з водою буде другий злив, що не дасть затопити сусідів знизу.

Кожна модель оснащена одним із трьох типів затвору: 1) сухий; 2) гідрозатвор (мокрий, водяний); 3) комбінований.

Трап для душу з сухим затвором оснащений додатковим клапаном, котрий закриває отвір, якщо душ використовується рідко. Принцип роботи: потік води потрапляє у злив, отвір відкривається, а після завершення процедури автоматично закривається. Якщо ви віддаєте перевагу ванній або маєте дачу, зимову лазню, то такий тип затвору – вдале рішення.

Гідрозатвор (мокрий, водяний) – поширений та практичний варіант. Бар’єром від поганого запаху тут слугує вода. Мокрий затвор підійде тим, хто користується душем постійно і не дає пробці пересихати. Якщо це трапиться – каналізаційний запах просочиться у кімнату.

Трап для душу з комбінованим затвором включає поєднання сухого і мокрого варіантів. Він вважається найбільш універсальним, надійним, підходить для експлуатації в будь-яких умовах. Якщо маєте сумніви щодо вибору, зупиніться саме на комбінованому.

Популярні виробники душових трапів у «СанТоп»

Сайт магазину «СанТоп» пропонує широкий асортимент якісних зливів з пластику, пластмаси ABS, нержавіючої сталі, скла. В асортименті товари 4 виробників з двох європейських країн – Німеччина, Туреччина.

Armaform – німецький виробник, що виготовляє товари з міцного, екологічного пластику ABS та нержавіючої сталі. Спеціалізується на виробництві трапу для душу з боковим відводом, пристінного з мокрим затвором. Ціна коливається від 9 400 грн до 12 725 грн. У всіх моделях від Armaform регулюється висота ніжок.

Якісні вироби з пластику та нержавійки за оптимальною ціною пропонує Neoinox (Туреччина). Комбінований затвор, поворотний сифон (360 градусів), лінійний або точковий тип зливу – усе це за ціною від 144 грн до 1904 грн, залежно від розміру і функціоналу.

Бюджетний турецький виробник Metrinox створює сантехнічні вироби із пластиковим корпусом і рамкою з нержавіючої сталі. В асортименті представлений трап для душа під плитку з боковим і нижнім відводом. Вартість – від 144 грн до 2 340 грн.

Valtemo із Туреччини на сайті магазину «СанТоп» пропонує найширший асортимент. До замовлення доступні товари з усіх матеріалів: пластик, пластмаса ABS, нержавіюча сталь, скло. В наявності різні розміри, кольори, типи затвору, форми. Ціновий сегмент – від 79 грн до 4800 грн. Детальніше – на сайті магазину.

Особливості монтажу душового трапу

Установка душового зливу – процес нескладний, але він вимагає врахування кількох важливих критеріїв.

  1. Покупка інструментів для монтажу (каналізаційні труби, гідроізоляція, плитка тощо).
  2. Вибір конструкції (врахуйте зовнішній вигляд, довжину, місце монтажу, пропускну здатність, тип затвору). Купити трап для душу можна в будь-якому магазині сантехніки.
  3. Збір зливу. У новій будівлі спочатку на максимально низькому рівні зробіть каналізаційний стояк, подбайте про ухил (3 см). Якщо ви просто замінюєте старий злив, то зробіть демонтаж плитки до бетонної основи, встановіть нові труби.
  4. Подбайте про утеплення. Використайте пінопласт або полістирол по периметру душової (щільність утеплювача – 35 кг/м3, товщина – 50 мм).
  5. Залийте стяжку. Бетонний розчин заливається на утеплювач. Для створення правильного нахилу використайте маяки.  
  6. Зробіть гідроізоляцію, поставте нову плитку.
  7. Встановіть решітку.

Тепер ви розумієте, як вибрати трап для душу, знаєте популярних виробників та особливості монтажу. Сміливо заходьте на сайт магазину «СанТоп», дивіться асортимент та купуйте те, що потрібно саме вам. Пропонуємо товари відмінної якості за доступною ціною. Ласкаво просимо!