Чому саме NIBCO?

Полівінілхлорид (ПВХ) та хлорований полівінілхлорид (ХПВХ) мають чудові технічні характеристики, що і визначило їх широке застосування, при монтажі інсталяцій водопровідних систем. Основними перевагами цих матеріалів є їх мала питома вага, стійкість до механічних навантажень та міцність, стійкість до корозії. Їх нейтральність до декількох сотень хімічних сполук дозволяє успішно застосовувати у хімічній, спиртовій чи молочних галузях промисловості. Ще однією перевагою цих матеріалів, яка дозволила їх застосування в житлових будинках, є те, що вони самозгасаючі – тобто не підтримують процесу горіння, а отже при усуненні осередку вогню горіння припиняється.

Застосування технології холодного зварювання при допомозі агресивного клею для з’єднання елементів системи, дозволило значно прискорити та спростити монтаж інсталяцій із ХПВХ та ПВХ в цілому. З’єднання, виконані таким чином, є міцнішими та надійнішими за зварні та виконані при з використанням затискних фітингів. Для монтажу таких систем не потрібно спеціального дорогого інструменту, а також є не обов’язкова наявність електричної енергії на будівельному майданчику. Завдяки переліченим властивостям вироби з ХПВХ та ПВХ щороку набувають все ширшого використання в усьому світі.

Системи холодного водопроводу із ПВХ використовуються  у США більше 45 років. Починаючи з 1992 року успішно застосовуються вдосконалена сировина для систем із ХПВХ , що отримала назву FLOWGUARDGOLD ®. ХПВХ FLOWGUARDGOLD ® відносно «flowguard»  значно стійкіші до ударів, а також відзначаються меншою крихкістю при температурі  ≤0℃. Американський хімічний концерн BF Goodrich є лідером серед виробників термопластичної сировини ХПВХ у світі, а провідним виробником обладнання, труб та фітингів – концерн NIBCO Inc. Продукція цієї корпорації відповідає американським нормам ASTM та допущена для використання у системах водопроводу питтєвої води Американським Інститутом Гігієни (NSF).

Продукція NIBCO Inc. сертифікована і визнана на світовому рівні, що підтверджено сертифікатом якості ISO 9002.

Вперше в Європі системи із ХПВХ були використані в Англії та Німеччині в 1979 році. Починаючи з 1983 року ці системи використовують у Франції, а в 1997 році були атестовані в Україні, де через погану якість води системи для монтажу яких використані традиційні матеріали значно програвали в ефективності системам з ПВХ та ХПВХ, які на цей момент часу прекрасно зарекомендували себе в Європі та США.

Системи холодного і гарячого водопостачання та опалення з ПВХ та ХПВХ працюють безаварійно, не завдаючи жодних клопотів користувачам як приватних будинків так і багатоповерхівок, а також чудово зарекомендували себе на промислових об’єктах.

Вибір матеріалу для монтажу систем водопостачання та опалення є відповідальним кроком, який визначатиме можливості системи в цілому, зручність та термін її експлуатації. Тому кожен має визначитись, якою буде інсталяція - металевою чи пластмасовою? При виборі матеріалу для системи водопостачання чи опалення варто враховувати такі чинники – технічні властивості матеріалу та безпеку для здоров’я  при експлуатації, простоту монтажу та вартість системи в цілому (вартість труби, фітингів, необхідного обладнання). Системи водопроводу NIBCO є оптимальними для користувачів і відповідають всім вимогам інвесторів та підрядчиків, а саме: дешева ціна, простота монтажу, довговічні і безаварійні в експлуатації. Основною перевагою цих систем є їх абсолютна безпека , що підтверджено результатами багаторічних наукових досліджень.