Який змішувач вибрати для перукарні та салону краси

Досить часто фахівцям інтернет-магазину «Сантоп» задають питання про те, який змішувач підійде для перукарні або салону краси. Тому сьогодні ми розкриємо всі секрети за вибором, щоб його функціональність відповідала вашим вимогам, якість товару залишалося «на висоті», а ви могли заощадити свої кошти. В Україні досить скромний сегмент займають комплектуючі для перукарcьких мийок, а цінова політика на професійне обладнання може відлякати. Рішення є - це змішувачі з витяжним душем і термостатичні моделі.

Увага на конструкцію змішувача

Вимоги, які ви повинні пред'явити до змішувача для перукарні або салону краси:

  • він повинен працювати з будь-якою якістю води;
  • звертайте увагу на витрату води - вона повинна бути економічною, так як рахунки за воду вдарять по вашому бюджету;
  • висота виливу і його довжина повинні підбиратися до вже існуючої мийки із урахуванням її глибини - чим глибше раковина, тим менше може бути корпус змішувача;
  • для комфорту майстра-перукаря зручно, коли рукоять одна - мильними руками неможливо швидко відрегулювати напір і температуру води.


Для вашої зручності і комфортної процедури для клієнта змішувачі повинні бути додатково оснащені:

  • висувним шлангом;
  • лійкою для душа з трьома потоками або більше;
  • аератором - мінімум бризок, м'яка процедура з бульбашками повітря і зниження витрати води;
  • функцією легкого очищення для простоти догляду.

Види змішувачів для перукарні

Сантехнічні пристрої, призначені для експлуатації в умовах, що істотно відрізняються від побутових, тобто для щоденного багаторазового відкриття / закриття, повинні бути найвищої якості. До таких умов належить і перукарня, тому при виборі приладу врахуйте його робочий ресурс, порівняйте різні види і функції, а також виконайте рекомендації виробника при монтажі.

Види змішувачів.

  1. Ліктьові. Їх особливістю є наявність довгої рукоятки, яка управляється легким зусиллям при русі ліктя. Дана модель дійсно зручна. Ціна на якісні моделі починається від 800 грн.
  2. Побутові. Дозволяють заощадити кошти при покупці, але ресурс їх напрацювання обмежений. Встановлюйте лише якісні змішувачі пристрої та звертайте увагу на гарантію від виробника. Не варто купувати виріб, ціною нижче 20-30 доларів. Зверніть увагу на вилив - краще вибрати поворотний або висувний.
  3. Сенсорні. Це новинка на ринку сантехніки - вбудовані інфрачервоні датчики вловлюють рух в заданій вами зоні, клапан подачі і перекриття води спрацьовує автоматично. Дозволяють економити воду, але вартість їх не потрапляє в рамки «бюджетних» змішувачів. Для перукарні слід купувати модель з пультом управління, а вона обійдеться вам мінімум в 300 доларів.
  4. Термостатичні. Найбільш затребувані за останні кілька років прилади. Вони забезпечують стабільний напір і температуру води. Економічність полягає у відсутності необхідності регулювання і втрат великого обсягу води протягом дня. Сьогодні вартість їх доступна і нашим співвітчизникам - у продажу представлені моделі ціною від 1500 грн.

Змішувач з термостатом: потрібен він вам чи ні?

Найчастіша проблема в системі водопостачання - це несподівана зміна тиску і температури води. Не економте на своїй репутації - таке вкладення коштів дозволить вам працювати без втрати часу і без хвилювань про комфорт клієнта. Погодьтеся, що надмірно холодна вода або окріп з крана навряд чи сподобається комусь. Та й напір води повинен бути стабільним, інакше складно буде якісно вимити волосся від фарби або змити маску.

Конструкція термостатичного змішувача досить проста, гарантія тривала, обслуговування просте, а в разі виходу його з ладу ремонт обійдеться недорого. Залежно від бюджету, виділеного на покупку «розумного змішувача», вибирайте:

  • з механічним регулюванням - найкраща ціна з лінійки, мінімум функцій, але для перукарні їх буде досить;
  • з сенсорним екраном для настройки - прості в управлінні, але вартість їх на порядок вище;
  • з пультом дистанційного керування - найдорожчі і не раціональні для установки в салонах краси.


Поради щодо вибору

Уточніть в обов'язковому порядку існуючі вимоги виробника до якості води. Вибирайте вироби з латуні. Змішувачі польської компанії Armatura адаптовані до наших умов і на сантехнічному ринку змогли зарекомендувати себе з кращого боку: вони працюють безперебійно в домашніх і в «особливих» умовах. Яке б пристрій ви не вибрали, не забудьте встановити фільтри для очищення води від твердих домішок на всю систему водопостачання - цей простий крок продовжить термін служби всіх сантехнічних пристроїв.