Чим може здивувати споживача ринок змішувачів

Інтернет-магазин «СанТоп» завжди прагне бути в курсі останніх новинок в світі дизайнерських ідей для оформлення ванної кімнати, адже покупцеві необхідно запропонувати краще. Правильно підібрана сантехніка це основний крок на шляху до бездоганного і стильному дизайну. Дрібниць у приміщенні ванної не буває: кожна деталь повинна бути зі смаком підібрана, якість повинна бути на висоті, а всі предмети доповнювати один одного, і тільки тоді все буде красиво, і комфортно.
З огляду на модні тенденції і накопичені знання щодо вибору якісної сантехніки ваша ванна зможе стати справжнім SPA-салоном, який вранці буде дарувати бадьорість, а ввечері допоможе зняти стрес і подарувати хвилини релаксу. Змішувач це серце ванної кімнати, він відіграє важливу роль в оформленні. Інформація про модні тренди на ринку змішувачів, може стати в нагоді всім хто зважилися кардинально змінити стиль або трохи «освіжити» приміщення.

Економічні змішувачі

При виборі змішувача для ванної кімнати споживачеві слід керуватися наступними критеріями: найбільш підходящий дизайн, зручність в експлуатації, функціональність, простота монтажу і високу якість. Однак сьогодні з'явився ще один важливий фактор - економія енергоресурсів.

1. Термостатичні змішувачі дозволяють регулювати температуру і напір води. З їх допомогою навіть сім'ї з маленькими дітьми можуть перестати турбуватися про безпеку дітей - подача води буде тільки встановленої температури. Можливість регулювати напір дозволить заощадити близько 3-4 літрів води при кожному включенні крана. Загальна економія за місяць досягає 20%.2. Змішувач з  встановленим аератором насичує воду повітрям у вигляді дрібних бульбашок. Ця функція дозволяє уникнути бризок і економить до 20% води.


3. Сенсорні змішувачі. За вартістю - не бюджетні варіант. Однак практика показує, що економія води досягає 50%. На корпусі розміщений датчик, що реагує на рух в зоні чутливості - її можна налаштовувати самостійно.


4. Змішувачі з  електронним пультом. Ціни на них «кусаються», але ви самі виставляєте витрати води за хвилину, задаєте напір і необхідну температуру.

Змішувачі, які кріпляться до стіни, одноважільні та двовентильні ніколи не вийдуть з моди, так як мають важливими властивостями - практичністю і класичним дизайном, до того ж і за ціною вони більш доступні. Однак знати про модні тренди і інноваційні рішення на ринку змішувачів зайвим ні для кого не буде:

  • на стійці - найпопулярніший і елегантний змішувач, який монтується на підлозі, і дозволяють розвернутися дизайнерської думки;

  • водоспад або каскадний - вода з такого змішувача заворожує погляд, виконуються з високоміцного скла, сталі, латуні, кераміки, бронзи і їх комбінації, підібрати можна під будь-який стиль ванної кімнати, але ви повинні пам'ятати, що про економію з таким напором води й мови бути не може;

  • зі скла - через їх носики цікаво дивитися на воду, бульбашки і вихор, споживачів приваблює його прозорість і відчуття відсутності змішувача як такого;

  • з підсвіткою - можна настроювати кольори в залежності від температури води;

  • для ретро-ванної у вигляді телефонного апарату, керамічні та філігранні ручки, золоте або бронзове покриття - вибрати є з чого.

Асортимент кольорових рішень, матеріалів і стилістичних рішень на ринку змішувачів дійсно величезний. Однак моделі з латуні і неіржавіючої сталі, представлені в магазині СанТоп, залучають споживачів своєю надійністю, якістю, довговічністю і класичним дизайном.