Кріплення для сталевих радіаторів

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Кріплення для сталевих радіаторів: поради професіоналів

Монтаж радіаторів є відповідальним етапом при підготовці системи опалення до запуску. Кріплення їх до стіни - досить складний процес, виконувати який слід за встановленими правилами: у кожного матеріалу свої особливості, їх доведеться врахувати, щоб в результаті опалювальний прилад працював стабільно, без тепловтрат. Купити різні види власників завжди простіше онлайн, так як ціна на них буде значно нижче, ніж в стаціонарних магазинах України, і асортимент ширше. Тільки до вибору слід підійти відповідально.

Сталеві радіатори: вибір кріплень

В останні роки все частіше в будинках і котеджах власники встановлюють опалювальні прилади зі сталі. Привертають вони низькою вартістю, відмінними показниками тепловіддачі, а також невеликою вагою, що дозволяє виконати підлоговий і настінний монтаж.

Важливо! Пам'ятайте, що від товщини стін і перегородок, а також матеріалу, з яких вони виготовлені безпосередньо залежить вид кріплення для сталевих радіаторів, необхідна їх кількість і спосіб монтажу.

Настінні види тримачів для сталевих радіаторів

Кріплення на стіну є найпоширенішим способом: воно передбачає фіксацію сталевих приладів спеціальними кронштейнами на конструкціях з будь-яких матеріалів крім скла. Для монтажу на гіпсокартон слід кріпити прилад одночасно і до підлоги. Застосовують наступні елементи кріплення:

  • кутові стандартні кронштейни - на них складно навішувати панельні моделі радіаторів;
  • кутові посилені - для сталевих приладів неактуальні;
  • кронштейни штирові з дюбелем - середня довжина дюбеля 12-17 см;
  • універсальні механізми - сталева смуга з фіксаторами з пластика і планкою-опорою для кріплення низу радіатора.


Підлогові кріплення для сталевих радіаторів

Даний вид тримачів для полегшених матеріалів практично не застосовується, однак по дизайнерських задумах іноді вони необхідні. До переваг відноситься швидкий і надійний монтаж. Представлені в продажу такі види підлогових кронштейнів:

  • фіксований - стійки з гачками стандартні;
  • регульований по висоті;
  • комбінований - можливість одночасного кріплення до підлоги і стіни;
  • спеціальний - для радіаторів опалення фіксованої ширини;
  • комплект кріплень зі спеціальними ніжками.

Розрахунок кількості

Кількість кронштейнів для одного приладу залежить від кількості секцій:

  • до 10 - 2 для верху і 1-2 для низу;
  • більше 10 - беріть з розрахунку 3 для верху, 2 вниз;
  • на кожні 10 секцій - плюс по 1 кронштейну зверху і знизу.


Щоб система кріплення не вийшла дуже слабкою - розраховуйте кількість кронштейнів з запасом в одну одиницю.

Необхідно знати, що кріплення, що йдуть в комплекті, досить надійні, але працювати з ними складно навіть досвідченому майстрові. Якщо бюджет дозволяє - вибирайте планки і механізми для швидкого монтажу, так ви заощадите час і нерви.

Інтернет-магазин в Києві пропонує широкий асортимент спеціальних кріплень для різних видів радіаторів. Знаючи основні моменти, вибір правильного виду кріплення і розрахунок його необхідної кількості не викличе проблем.