Гарантії

На всі товари, що реалізуються в нашому магазині, надається гарантія від 2х тижнів до 10 років залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на нашому сайті. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника, або гарантійний талон "СанТоп".

Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

Обмін і повернення товару протягом перших 14 днів після покупки.

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, обладнання не піддавалося змінам і т.д.

А так само має бути збережено:

  • повна комплектація товару;
  • цілісність і всі компоненти заводського упакування;
  • ярлики;
  • заводське маркування.

 Якщо товар не працює - обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.Обмін або повернення товару проводиться виключно в нашому офісі за адресою: Львів, вулиця Щирецька, 36, ТВК «Південний», ТК «Будмаркет», маг. №33. З вівторка по п'ятницю з 10-00 до 18-00, в суботу, неділю - з 10-00 до 17-00. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.Вартість доставки товару для обміну / повернення оплачується за рахунок покупця.