Об акции

До конца акции осталось

Алюмінієвий радіатор Armatura G500F

Бренд: KFA Armatura
Артикул: 789-100-44-20
592.7грн
13.2
ребро
В наявності

Алюмінієвий радіатор Armatura G500F 16бар, h=500мм.

Країна походження Польща
Вид підключення бокове
Висота [мм] 573
Потужність Вт EN442 90/70/20° 141
Довжина [мм] 80
Робочий тиск, атм. 20
Матеріал виробу Алюміній
Об'єм, л 0.29
Гарантія 15 років
Вага, кг 1.5
Алюмінієвий радіатор Armatura G500F

Радіатори виготовлені з високоякісного сплаву алюмінію і кремнію методом лиття під тиском, що забезпечує їм стійкість до газоутворення і зменшує залежність від впливу теплоносія, що особливо важливо при експлуатації в центральному опаленні.

Алюмінієві радіатори призначені для монтажу в приміщеннях, підключених до автономного чи центрального опалювального обладнання. Вони адаптовані до закритих систем з захисним разширювальним бачком з діафрагмою, а також пристосовані до відкритих систем опалення. Ці радіатори адаптовані для монтажу в системах з елементами з міді та її сплавів, а також в сталевих і пластикових інсталяціях. Радіатори Armatura відрізняються високим рівнем теплопровідності. Для збільшення інтенсивності процесу тепловіддачі за допомогою конвекції вони мають профільні впускні і випускні канали для повітря.

Алюмінієві радіатори виготовлені на заводі в секціях, що складаються з 10-и елементів (ребер), з'єднаних між собою сталевими з'єднувальними ніпелями і ущільнені прокладками з технічної фібри. Радіатори виготовлені з високоякісного сплаву алюмінію і кремнію методом лиття під тиском. На зовнішню поверхню радіаторів на першому етапі наноситься антикорозійні шар. На наступному етапі радіатори фарбують автоматично методом занурення. Третій етап це нанесення оздоблювального шару фарби [RAL9016]. 

Радіатори призначені для нижніх і бічних підключень, функціонують спільно з термостатами, які дозволяють регулювати температуру в приміщенні, а також утримувати її на постійному рівні.

Виробництво радіаторів знаходиться під постійним контролем якості на окремих його етапах. Радіатори Armatura мають гігієнічний Атестат Державного Управління гігієнічний контроль, а також сертифікат Інституту нагрівальні і Санітарної Техніки.

  • Загальна висота елемента  [мм]:573
  • Монтажна висота [мм]:500
  • Загальна ширина [мм]:805
  • Глибина елемента  [мм]:90
  • Об'єм води в елементі [дм3]:0,3
  • Маса 1 елемента [кг]:1,27
  • Робоча температура до [°C]:95
  • Робочий тиск до [Mpa]:1,6
  • Тепловіддача 1 елемента для ^t = 50 °C [W]:112
  • Тепловіддача 1 елемента для ^t = 60 °C [W]:141
 
Країна походження
Польща
Вид підключення
бокове
Висота [мм]
573
Потужність Вт EN442 90/70/20°
Потужність радіатора для температурного діапазону

90°С - температура подачі теплоносія
70°С - температура на звороті
20°С - температура в приміщенні
141
Довжина [мм]
80
Робочий тиск, атм.
20
Матеріал виробу
Алюміній
Об'єм, л
Кількість рідини необхідної для заповнення робочого об'єму радіатора.
0.29
Гарантія
15 років
Вага, кг
1.5
відміна якість
Оцінка за продукт найвища звичайно!!!
Доброго дня! Займаюсь інсталяційними роботами, монтую вашу радіатори. Дуже хороша продукція! Всі клієнти задоволені. Але дехто питає сертифікати на них. Підкажіть будь ласка, як можна отримати копію.
Переглянути всі відгуки
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником