Електричні водонагрівачі

Знайдено: 1 - 24 серед 40 товарів

Електричний водонагрівач - зручне рішення проблеми гарячої води

Відсутність гарячої води приносить в наше життя масу незручностей. Можна підключити газовий водонагрівач - для цього слід отримати дозвільні документи. Придбання проточного електричного нагрівача зможе витримати не кожна проводка - доведеться прокладати додатковий кабель (15-20 кВт). Оптимальним рішенням для багатьох сімей стає установка бойлерів, тим більше купити їх можна онлайн на сайті santop.ua - ціна буде нижче, ніж в стаціонарних магазинах України. «СанТоп» - це інтернет-магазин з гідною репутацією і товарами високої якості. Перед замовленням електричного водонагрівача зверніть увагу на деякі нюанси, щоб він прослужив вам справно більше десяти років, а рахунки за електроенергію не лякали.

У пошуках ідеального рішення

При виборі водонагрівача електричного дотримуйтеся наступних правил.

 1. Визначтеся з об'ємом бака. Виходите з кількості людей у ​​вашій родині: 30-50 літрів достатньо для 2-3 чоловік, 80 літрів - ідеальний варіант для сім'ї з 3-4 чоловік, а 100-літровий об'єм підійде для 5 осіб. Бойлер не повинен працювати «в холосту», а води повинно всім вистачати.
 2. Форма. варіанти:
  • ширина до висоти 1/2 - це стандартний бойлер циліндричної форми;
  • 1/3 - водонагрівач класичної форми з приставкою «слім»;
  • прямокутні - самі компактні моделі, не вимагають багато місця, можуть вбудовуватися в меблі.водонагрівачі
 3. Розміщення. Горизонтальні водонагрівачі фахівці, які займаються їх обслуговуванням і ремонтом, не радять. Вибирайте вертикальні моделі - вони більш економічні, вода остигає повільніше.
 4.  Матеріал. Варіанти: сталевий і нержавіюча сталь - вибирайте в залежності від свого бюджету. Віддавайте перевагу моделям, в яких встановлена ​​антикорозійний захист в вигляді анода (магнієвий або цинковий).
 5. Термін служби. В середньому бойлер повинен прослужити не менш 10 років. Звертайте завжди увагу на гарантійний термін виробника.
 6. Тен. Не варто купувати прилад потужніший 2 кВт, так як він потребує прокладки окремого кабелю. В асортименті є сухі (коштують дорожче, нагріваються довше, але служать більше) і мокрі нагрівальні елементи.

Якщо ви сумніваєтеся в вірності своїх розрахунків - не соромтеся питати поради, і тоді у вашому будинку з'явиться економний, практичний і надійний водонагрівач. Проблема з гарячою водою буде вирішена на довгі роки.