Об акции

До конца акции осталось

Сталевий радіатор STELRAD NOVELLO-22 H=300 L=1000

Бренд: STELRAD
Артикул: N22-30-100
9 901.1грн
220.3
6 930.8грн
154.2
шт
В наявності
Країна походження Голландія
Вид підключення нижнє
Тип 22
Висота [мм] 300
Потужність Вт EN442 90/70/20° 1251
Довжина [мм] 1000
Робочий тиск, атм. 10
Матеріал виробу Сталь
Об'єм, л 3.7
Вага, кг 16.8
Сталевий панельний радіатор STELRAD з нижнім підключенням

Топовою темою ЗМІ в Україні з початку опалювального сезону залишається підняття ціни комунальних послуг в Києві і по Україні в цілому. Песимісти нарікають на уряд і в той же час покладають надії на державні субсидії. Більш раціональні люди шукають способи знизити енергоспоживання, замінивши зношене обладнання більш ефективним і економним.

Європейські стандарти

Розумне рішення для зниження майбутніх витрат - низькотемпературні сталеві радіатори Stelrad Novello з нижнім підключенням і термостатичним клапаном, який стежить за економією теплової енергії.

Завод-виробник Stelrad Novello - це філія найбільшого концерну Caradon Heating (Великобританія). Всі назви Stelrad Novello відповідають серії міжнародних стандартів ISO 9001, а саме вимогам до менеджменту якостей організацій і підприємств.

Безкомпромісна міцність покриття

Чим же заслужили теплообмінники таку високу оцінку? По-перше, непохитним якістю. Всі батареї опалення піддаються знежирення, фосфатування перед фарбуванням і покриваються ґрунтовкою методом занурення. Остаточну обробку поверхні виконують високоякісним порошковим покриттям. Наостанок сталеві радіатори піддаються гарячій сушці.

Високий рівень тепловіддачі

По-друге, це постійне інвестування в модернізацію як всіх найменувань Stelrad Novello, так і радіаторів з нижнім підключенням, для досягнення економічно вивіреного продукту. Радіатори Stelrad Novello досягли найвищого рівня тепловіддачі при найбільш привабливою ціною. Швидкий нагрів до 110˚С, максимальна теплопередача струменями і потоками з великих поверхонь, мінімальний обсяг циркулюючого теплоносія - це результат багаторічних пошуків Доступне економічності.

Не забуваючи про естетику

По-третє, сталеві радіатори з нижнім підключенням ніколи не втрачають в дизайні. Метод підключення прямого та зворотного труби до патрубків знизу «ховає» сполучні труби і сприяє естетичному рішенням установки радіаторів. До того ж, нехитра конструкція гарантує легку експлуатацію, а нижні підключення не дають пилу осідати на кріпленнях.

Купити радіатори можна в широкому асортименті, показаному на фото. Вони комплектуються кріпленнями з нижнім підключенням, яке дозволяє легко без клопоту монтувати прилади. Нижнє кріплення, як це добре видно на всіх фото, дозволяє практично повністю сховати підводку труб до радіатора. На сайті можна залишити відгуки, і фахівці проконсультують по будь-якому питанню.

Площа обігріву, м2
Площа обігріву розрахована виходячи з витрати 50Вт на кубічній метр і висоти приміщення 2.6 метра.
9.7
Країна походження
Голландія
Вид підключення
нижнє
Тип
Тип 11 - одна профільована панель до внутрішньої сторони приварений конвектор, що збільшує площу тепловіддачі.(Ширина 63 мм)Тип 22 - складається з двох теплових панелей, до внутрішньої сторони кожної панелі приварені профільовані листи (внутрішні конвектора), які збільшують тепловіддачу радіатора.(Ширина 100 мм)Тип 33 - складається з трьох панелей і трьох конвекторів.(Ширина 155 мм)
22
Висота [мм]
300
Потужність Вт EN442 90/70/20°
Потужність радіатора для температурного діапазону

90°С - температура подачі теплоносія
70°С - температура на звороті
20°С - температура в приміщенні
1251
Довжина [мм]
1000
Робочий тиск, атм.
10
Потужність Вт EN442 75/65/20°
Потужність радіатора для температурного діапазону

75°С - температура подачі теплоносія

65°С - температура на звороті

20°С - температура в приміщенні
982
Потужність Вт EN442 70/55/20°
Потужність радіатора для температурного діапазону


70°С - температура подачі теплоносія


55°С - температура на звороті


20°С - температура в приміщенні
792
Потужність Вт EN442 55/45/20°
Потужність радіатора для температурного діапазону


55°С - температура подачі теплоносія


45°С - температура на звороті


20°С - температура в приміщенні
499
Матеріал виробу
Сталь
Об'єм, л
Кількість рідини необхідної для заповнення робочого об'єму радіатора.
3.7
Вага, кг
16.8
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником