Об акции

До конца акции осталось

Рушникосушка стальна емальована Stelrad ThermaLine TL 500-800 мм

Бренд: STELRAD
Артикул: TL-50-080
Знятий з виробництва

Безкоштовна доставка по Україні при 100% передоплаті замовлення

Країна походження Польща
Монтажна ширина [мм] 500
Об'єм води, л 3.21
Вид підключення нижнє
Висота [мм] 700
Ширина [мм] 550
Потужність Вт EN442 90/70/20° 469
Матеріал виробу Сталь
Гарантія 3 роки

Радіатори STELRAD, виробляються на фабриках концерну Caradon (Великобританія) - одного з найбільших європейських виробників сталевих панельних радіаторів. Радіатори Stelrad виготовляються в Європі з 60-х років минулого століття, завдяки постійному вдосконаленню і розвитку асортименту Stelrad є брендом №1 у Європі. Усі виробничі процеси концерну сертифіковані за ISO 9001. Параметри якості і потужності знаходяться під постійним контролем провідних європейських організацій. Порошкове фарбування радіаторів електростатичним методом гарантує отримання покриття найвищої міцності та якості. Кожен радіатор проходить випробування на герметичність. Конкурентною перевагою радіаторів STELRAD є їх потужність. Підвищена потужність радіаторів STELRAD зумовлена ​​оригінальною формою водяних каналів і більшою частотою гребінки конвекційного листа, а також розташуванням його по всій поверхні внутрішньої частини радіатора. Таким чином STELRAD забезпечує нижчу ціну за 1 Вт теплової потужності в порівнянні з іншими радіаторами такого типу.


Характеристики:
1. Сталеві панельні радіатори STELRAD виготовляються з високоякісного холоднокатаного тонкого листового металу (товщина 1,25 мм) особливої марки (спеціальна марка для виготовлення радіаторів виробництва Німеччини та Австрії) по DIN 1623 з бічними кришками і верхньої решіткою в якості компактного блоку, з шириною водяних каналів 33,3 мм.
2. Конвекційний лист приварений до водяних каналів. Радіатор проходить наступні стадії техпроцесу: знежирення, обробку фосфатом заліза, пасивацію, промивку та ґрунтування методом електрозанурювального катафорезу грунтосумішю по DIN 55900, частина 1, після чого його піддають гарячій сушці. Кінцева стадія обробки полягає в нанесенні на поверхню радіатора електростатичним способом високоякісного порошкового покриття по DIN 55900, частина 2, з наступною гарячою сушкою.
3. Теплова потужність перевірена по EN 442. Конструктивне виконання відповідає рекомендаціям BAGUV.
4. Сполучні патрубки: для серії COMPACT 4х1 / 2 ", для серії NOVELLO 6 х 1/2".
5. Робочий тиск: 1,0 МРа (10 атмосфер).
6. Максимальна температура теплоносія: гаряча вода 110 ° С.
7. Габаритна висота: 300-900 мм. Габаритна довжина: 400-3000 мм. Габаритна глибина (товщина): 61/77/100/158 мм.
8. Всі радіатори комплектуються кріпленням, яке дозволяє їх просто і швидко монтувати, краном Маєвського та заглушкою, радіатори з нижнім підключенням додатково ще мають вмонтований у корпус радіатора термокран V-exact фірми Heimeier. При бажанні замовника можна окремо придбати кріплення для монтажу радіатора на підлогу.
Радіатори STELRAD можна монтувати як в однотрубних, так і в двотрубних системах опалення. Залежно від типу радіаторів можливі два варіанти підключення до системи: бокове і нижнє, яке дозволяє практично повністю сховати підведення труб до радіатора. Широкий спектр розмірів радіаторів дозволяє підібрати відповідний розмір, довжину, ширину і потужність радіатора індивідуально для кожного приміщення.

Основні характеристики

Матеріал  сталь
Колір  білий Stelrad 9016
Максимальна температура теплоносія 110 ° С
Робочий тиск 10 атм
Країна виробник Голландія
Країна походження
Польща
Монтажна ширина [мм]
500
Об'єм води, л
3.21
Вид підключення
нижнє
Висота [мм]
700
Ширина [мм]
550
Потужність Вт EN442 90/70/20°
Потужність радіатора для температурного діапазону

90°С - температура подачі теплоносія
70°С - температура на звороті
20°С - температура в приміщенні
469
Матеріал виробу
Сталь
Гарантія
3 роки

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником