Секрети ідеальної ванної кімнати: вибираємо «правильні» змішувачі
Ванна кімната вимагає достатньої кількості змішувачів, тобто бажано встановити для кожного сантехнічного предмета свій: для умивальника, душової кабіни, ванни і біде. Професіонали рекомендують не економити, намагаючись змусити один прилад виконувати кілька функцій, так як термін служби істотно скоротиться, а якість не буде відповідати заявленому виробником рівню. Якщо ж ваше приміщення не відрізняється великою площею все одно бажано купити два змішувача: один для умивальника і інший для ванни або, в крайньому випадку, взяти комбіновану модель з довгим гусаком,що обертається, в необхідному напрямку.
Вибрати комбінований змішувач можна тільки для орендованої квартири або при сильно обмеженому бюджеті. Будьте готові до того, що виглядати він буде не дуже сучасно і термін служби його не довгий.
Дизайн ванної та змішувачі
Сучасні змішувачі здатні стати справжньою прикрасою у ванній, підкреслити стиль інтер'єру або стати її основним акцентом. Саме з цієї причини у багатьох виробників в колекціях представлені комплекти змішувачів, виконаних в єдиному дизайні, які зможуть відмінно поєднуватися з сантехнікою: умивальниками всіх типів, душовими, ваннами і біде.
Якщо вас хвилює питання актуальних модних тенденцій в світі змішувачів, то не переживайте: сьогодні в моді всі стилі - від класичних двохвентильних змішувачів до змішувачів, оформлених в стилі мінімалізм або модерн. Вінтажні і ультрасучасні, з настінним кріпленням або врізні, термостатичні, які максимально безпечні, або економічні сенсорні - всі вони актуальні, головне, щоб якість товару була високою і матеріали надійними. Віддавайте перевагу відомим європейським брендам, які не розчарують вас в дизайні, довговічності і функціональності. Кращими визнані змішувачі, вироблені в Данії, Польщі, Німеччини, Італії та Іспанії.
Змішувачі, оснащені зливним гарнітуром сьогодні особливо актуальні, так як вони дозволяють за допомогою натискання на важіль закрити або відкрити зливний отвір. Популярність набирають змішувачі з «еко-кнопками» і різноманітними обмежувачами на витрату води, які гарантують скорочення витрат води на 50%. У тренді настільні і підлогові змішувачі для ванної. Вони відрізняються подовженим корпусом і виглядають досить ефектно, можна навіть сказати - екстравагантно. Тільки вартість їх висока, а процес установки тривалий і досить складний. Яким буде інтер'єр ванної кімнати - залежить тільки від вашого смаку, а ось те, як вибрати якісні змішувачі знати необхідно.
Змішувачі для ванної кімнати: увага на матеріал
Вибираючи змішувач, поцікавтеся насамперед про матеріал для замикаючих елементів:
- гумові прокладки - менш надійні, але більш доступні за ціною;
- керамічні вставки - трохи дорожче, але проблем з ними набагато менше, та й міняти їх можна значно рідше.
З матеріалів для корпуса найнадійнішим і довговічним визнана латунь. Це особливий сплав цинку і міді, який не схильний до корозії. Для впевненості в довговічності вибирайте змішувачі, поверхня яких покрита хромом або нікелем. Пам'ятайте про те, що латунь має пристойний вагу - намагайтеся перед покупкою потримати змішувач в руці.
Важливі правила:
- чим більше вміст міді в сплаві - тим вище якість і ціна змішувача;
- чим більше товщина покриття - тим дорожче він буде, виберіть оптимальну - 8 мікрон;
- чим вище ступінь контролю якості і триваліше гарантія виробника - тим вище вартість товару; розкрученість бренду безпосередньо впливає на вартість.
- Змішувачі з легованої сталі прослужать у вашій ванній кімнаті зовсім недовго, тому не варто економити «на сірниках».
Покриття та форма: поради професіоналів
Тип покриття у сучасних змішувачів може бути:
- хромованим;
- сатиновим;
- позолоченим;
- бронзовим;
- з інкрустацією бурштином або дорогоцінними каменями.
Все залежить від стилю ванної кімнати і ваших особистих переваг. Останнім часом при створенні сантехнічних приладів виробники дотримуються нової концепції - «зона комфорту», тобто актуальні високі змішувачі, що створюють велику кільксть вільного простору під виливом. Який би змішувач ви не вибрали, не варто економити на його встановленні. Тільки професійний підхід гарантує вам максимально тривалий термін його служби.