Як вибрати змішувач для кухні?

Кухонні змішувачі щодня витримують величезні навантаження - їх експлуатують в десять - п'ятнадцять разів активніше, ніж «побратимів» з ванної кімнати. А щоб гідно справлятися з такою складною місією - сантехнічний прилад повинен володіти неабиякими «здібностями» - якістю і надійністю, плюс бути непристойно зручним.Чи всі змішувачі для кухні мають такими властивостями? У чому відмінність кухонних змішувачів і змішувачів для ванни? Як вибрати якісний і надійний пристрій?

смеситель для кухниЯкий змішувач для кухні краще - двухвентильний, одноважельний або безконтактний?

Пристрій кухонних змішувачів і змішувачів дл ванни багато в чому схоже - ті ж принципи управління і матеріали виготовлення. Але, є свої «фішки» - спеціальні додаткові функції, технічні рішення та фірмові секрети.

  • Двохвентильні змішувачі відрізняються знайомою з дитинства конструкцією і простотою експлуатації: дві кран-букси, а між ними - вилив. Рівень подачі води і температура регулюються вентилями. Останні роки, незважаючи на привабливу вартість, двохвентильні змішувачі особливою популярністю серед користувачів не користуються. Причина - недовговічність комплектуючих, зокрема, прокладок.
  • Одноважільним змішувачів для кухні віддають перевагу більшість покупців. Популярність змішувачів з одним важелем обумовлена можливістю регулювати і задавати інтенсивність потоку і температуру води одним рухом руки, навіть мізинця або ліктя. Господині цінують практичність і комфорт, а одноважільний змішувач найкраще відповідає цим вимогам.
  • Стильні, сучасні і мега зручні - безконтактні пристрої. Досить піднести до датчика руку (датчик, як правило, вбудований в мийку або в корпус) і вода починає литися - просто краса! Але, коштуе такий хай-теківський змішувач кругленьку суму - доступну не кожному. Сегмент ринку сантехнічного обладнання, що займає електронна продукція - дуже скромний, і все через дорожнечу.

Увага на вилив

У чому ж відмінність моделей кухонних змішувачів і змішувачів для ванних кімнат? Різниця в розмірі виливу. До речі, цей параметр дуже важливий, причому не з естетичної точки зору, а більше з ергономічної. В ідеалі, струмінь води з «носика» повинна литися в самий центр чаші, допускаються коливання в одну десяту ширини мийки.

Отже, які змішувачі для кухні - саме «воно»: з високим, надвисоким або низьким виливом?

  1. Дуже високий вилив + сильний напір води = в результаті, розбризкана на всі боки вода;
  2. Низький вилив - явний «камінь спотикання» в процесі миття високого і габаритного посуду. Краще знайти «золоту серединку».

Не менш важливо, щоб до змішувача була підібрана правильних розмірів чаша. Сумніваєтеся у виборі, зверніть увагу на виробників, які пропонують «комплексне» рішення проблеми, наприклад, на змішувачі для кухні польської компанії «Armatura». Цілі серії польського виробника, включають не тільки змішувачі, але і мийки, а також різноманітні аксесуари - завдання яких якісно і швидко вирішити тупикові ситуації.

Якщо для втілення кулінарних задумок вам необхідний на кухні «професійний мийний центр» з двома-трьома, а може навіть і з чотирма чашами, тоді неодмінно знадобитися сучасний кухонний помічник - змішувач з висувним виливом.

Такий змішувач просто незамінна річ для наповнення відер або великогабаритних каструль. До речі, завдяки такій будові виливу. Набрати воду можна і за «межами» мийки. Залежно від моделі, вилив можна витягнути з «гнізда» на шістдесят- сто двадцять сантиметрів. Шланги для змішувачів з висувним виливом виготовляються з високоякісної гуми і захищаються або текстильної опліткою, або металевою.

У самих останніх пристроях даного типу, отже, і самих дорогіх- використовуються полімерні шланги. Вони - якісніші, довговічні й гігієнічні, завдяки наявності всередині трубки спеціального покриття.смесители для кухни

Конструкція сопла

Існує два види конструкцій сопла змішувачів для кухні:

  1. з встановленим на кінці аератором;
  2. обладнаний лійкою-душем, що працює в режимі: «душ» і «аерована струмінь». Режим «душ» хороший для промивання зелені і ніжних ягід, так як не травмує їх, зберігаючи первинний вигляд, крім того, з його допомогою легко доглядати за мийкою.

Литий або збірний

Литі змішувачі

Литі кухонні змішувачі мають суцільнометалевий корпус. Поворотний вилив і основа у литих моделей з'єднана без швів, що гарантує надійність і відсутність протікання в місцях стиків. Литий корпус забезпечує виняткову надійність - в ньому просто нема чому ламатися. Доглядати за цим хромованим «красенем» набагато простіше.

Збірні змішувачі для кухні

Збірні змішувачі складаються з декількох елементів, які збираються в єдину конструкцію. Деякі експерти віддають перевагу збірним моделям, посилаючись на те, що повертати такі пристрої можна в будь-якому напрямку і площині.

Але, в процесі експлуатації можуть виникати проблеми: основна причина - знос прокладок в процесі.

Види змішувачів по місцю установки

Все кухонні змішувачі,що випускаються можна розділити на кілька видів за типом установки:

  • до стіни;
  • до стільниці.

Настінний змішувач зручний тим, що економить біля мийки та на стільниці вільне місце.

Змішувач, прикріплений до стільниці, як правило, має високий вилив, завдяки чому можна мити габаритну посуд з великим комфортом.

Форма і довжина виливу

Виробники сантехнічних пристроїв для зручності користування виробляють лійки-Виливи різних форм:

  • U-образні, S-образні, г-образні, r-образні, С-образні або J-образні;
    і довжини:
  • короткі (до 19 см), середні (до 24 см), довгі (більше 24 см).

смеситель

Матеріали виготовлення змішувачів

Матеріал виготовлення

Характеристика

Латунь

Традиційний матеріал для виготовлення запірної арматури. Довговічність сантехнічних пристроїв з латунних сплавів гарантує теоретичний термін експлуатації до декількох десятиліть. Виробники дають гарантію на змішувачі з латуні від 1 року і більше.

Бронза

Матеріал анітрохи не поступається латуні за багатьма характеристиками, хоча використовується рідше.

Бронза - популярний матеріал у любителів інтер'єрів в стилі «ретро».

 

Медь

Виробники стали все частіше застосовувати мідь для виготовлення змішувачів в стилі «ретро».

Сантехніка, виготовлена із сплавів з високим вмістом міді, має благородний специфічний колір, надійна і довговічна в експлуатації.

Силумин

Недорогий сплав з алюмінію з додаванням кремнію. З силуміну виготовляють сантехнічні пристрої дешевої цінової групи, так як матеріал - крихкий і недовговічний.

Змішувачі з силуміну в кілька разів легше мідних і латунних. Тому сілуміновие змішувачі можна визначити на вагу.

Пластмасса

Легкий і дешевий матеріал, але має недоліки - покриття швидко стирається, втрачаючи привабливий вигляд.

Керамика

Кераміка - новий високотехнологічний матеріал. Змішувачі для кухні, виготовлені з кераміки, відрізняються привабливим зовнішнім виглядом

(Виготовлені під «камінь»), але мають один серйозний недолік - крихкість.

Змішувач з кераміки легко пошкодити або подряпати.

Переваги покупок в інтернет-магазині Santop

  • Економія часу!

В інтернет магазині простіше шукати товар з потрібними характеристиками, зручніше проводити моніторинг цін. За годину можна переглянути необхідний товар в декількох інтернет-магазинах, в той час як по місту доведеться їздити день, а то і цілий тиждень, щоб знайти потрібну річ.

  • Вартість товару!

Товари в інтернеті коштують дешевше - всім відомо. Адже підприємцям не треба витрачає гроші на оренду торгового залу, на утримання величезного штату співробітників.