Шланги для підведення води

Знайдено: 1 - 24 серед 67 товарів

Якісні шланги для підведення води

Для підключення техніки, що вимагає подачі води, вам обов'язково знадобляться шланги для води. Вони бувають декількох видів.

Найпоширеніші - гнучкі. Ціна їх досить низька. Прості у використанні, досить надійні. Найчастіше застосовують шланги з гуми, в металевій оплетке. При виготовленні такого водоподвода використовують надміцний гнучку гуму, яку обплітають металевими нитками.

Обшивка тісно обтягує гуму, надійно захищаючи її від гідроударів і пошкоджень, які при побутовому використанні трапляються часто.

До кінців шланга з обох сторін прикріплюють втулки з нержавіючого металу. Бувають двох типів:

  • Гайку в кінці «кишки» накручують на патрубок приладу, який слід підключити.
  • До кінця прикріплений штуцер, і він накручений на прилад.


Шланги створені частіше з етиленпропіленового каучуку або інших матеріалів, але головне, щоб вони були не токсичні. Обшивка - з нержавіючої сталі, штуцери, гайки і втулки майже завжди використовують латунні.

Радимо звернути увагу на деякі основні причини виходу «кишки» для підведення води з придатності, щоб в будь-якому магазині вам не «пощастило» купити неякісний товар.

  • Металева обплетення і «гайка» бувають з досить дешевого матеріалу, який іржавіє, рветься, швидко стирається різьблення.
  • Низькосортна гума, пересушена, стара. Що цікаво - під опліткою важко розглянути саму гуму, тому потрібно звертатися в магазини, які дають гарантію на товар або до сертифікованого в Україні постачальнику.


Слід зазначити, що всі шланги для підведення води, які ви можете купити і замовити онлайн в нашому Інтернет-магазині, мають сертифікат якості, при покупці надається гарантія.

Існують також сильфонні шланги. Трубка в них гофрована. Її виготовляють з нержавіючої сталі, згортаючи зі стрічки і застосовуючи лазерну зварювання шва і гофрування. Їх вважають максимально надійними, вони служать близько чверті століття, витримують температурний діапазон від -50 ° С до +250 ° С.

У несертифікованих шлангах майже завжди підводить прокладка. Всі ці моменти ви повинні врахувати, якщо вирішили купити шланг в звичайному магазині Києва.

Наш Інтернет-магазин гарантує беззаперечне якість. Про всі деталі ви можете порадитися з нами онлайн.