Шланги для підведення води

Знайдено: 1 - 24 серед 74 товари

Підібрати якісний умивальник, унітаз, знайти хороший змішувач – важливо! Проте після покупки варто подбати ще й про допоміжні елементи, що забезпечать сантехніці повноцінну роботу – водяні шланги.  Вони мають вагомий вплив на безперебійне функціонування, безпечне використання. Те саме стосується й старих рукавів. Тріщини, пропускання рідини вже сигналізують про те, що його потрібно замінити.

Види шлангів для води

Перше, що варто знати перед тим як купувати шланг для води – які його види існують. Так ви зможете підібрати оптимальний для вашої сантехніки варіант.

Сучасні виробники пропонують два основних види водопровідних конструкцій:

  • армовані;
  • сильфонні.

Армований гнучкий шланг для води – бюджетний, еластичний, зручний. Зроблений з високоякісної нетоксичної гуми, що витримує температуру до +90°С, непогано гнеться. Зверху виріб обплетений міцними «нитками» із нержавіючої сталі, по боках – зручні штуцери для закріплення. Це робить конструкцію більш міцною, герметичною, дає змогу рівномірно розподіляти тиск. Монтувати армований рукав можна в будь-якому середовищі, але найкраще використовувати його саме для підведення води. Термін експлуатації – 25 років.

Сильфонний водяний шланг – вартує дорожче, але має покращені технічні характеристики. Зовні нагадує жорстку гофровану трубку невеликого діаметра, що виготовлена із нержавіючої сталі. З обох боків конструкції є спеціальні штуцери, котрі зроблені з нержавійки або латуні. Сильфонний рукав вважають найбільш безпечним, міцним та довговічним. Крім того, він стійкий до корозії, витримує тиск до 16 атм і температуру до +250°С.

На сучасному ринку також трапляються сильфонні моделі, що оснащені додатковою ізоляцією із ПВХ. Рукав цього виду прослужить до 30 років, незалежно від того, де він встановлений. Підходить не лише для підведення води, але й для інших цілей.

В асортименті магазину «СанТоп» клієнти можуть знайти класичні та кутові моделі для підведення води. Останні призначені для встановлення в місцях з обмеженим простором.

Вибираємо шланг для води правильно – всі нюанси

При виборі рукава для води важливо враховувати навіть найменші нюанси. Ділимося, що саме слід знати, щоб покупка була вдалою!

Спочатку зверніть увагу на тип підводки – гнучкий чи жорсткий. Перший характерний для армованих виробів, тому монтаж в них дещо простіший. Останній – у сильфонних, що ускладнює процес установки, але збільшує термін експлуатації та має привабливіший зовнішній вигляд. Обидві конструкції – якісні та міцні, але якщо вам потрібно, щоб було ще й гарно, то краще обрати сильфонний шланг. Якщо ж ви обираєте шланг для водяного насоса, то тут підійде й армований.

Купуєте в магазині? Тоді добре огляньте виріб. В армованих запах гуми відчуватися не повинен. Якщо він є, тоді виріб неякісний і брати його не потрібно. Те саме стосується й обплетення. Воно має бути щільним, добре прилягати. І головне – беріть лише нержавіючу сталь. Вироби з металу не стійкі до рідини, тому швидко покриються іржею. Сильфонні моделі теж повинні бути міцними, не мати жодних тріщин та щілин. При замовленні через інтернет обирайте лише перевірених продавців. Наприклад, магазин «СанТоп», котрий дає гарантію на придбані Вами вироби.

Наступний нюанс – діаметр гайок і штуцерів. У сучасних рукавів система така: «гайка – гайка» або «гайка – штуцер». Вони мають добре підходити за діаметром, щоб надійно закріпити конструкцію. Матеріал – латунь або нержавіюча сталь. Вони більш стійкі до зовнішніх чинників.

Прокладки теж повинні бути зроблені з якісної гуми. Інакше конструкція швидко почне протікати. Якщо ця проблема з’явилася вже після покупки, то можна самостійно замінити їх на нові.

Розмір. Якщо у вас обмежений простір, а з’єднання дозволяє, то візьміть короткі шланги (20 см, 40 см, 60 см, 80 см). Якщо ні, то стандартні – від 100 см. Дуже важливо не «переборщити» з розміром, щоб виріб не згинався і не перекривав потік води (якщо йдеться про гнучкі моделі). Перед покупкою виміряйте точну відстань, щоб не довелося повертати товар.

Останнє і головне правило! Ознайомтеся з технічними характеристиками виробу. При виникненні труднощів чи сумнівів зверніться до продавця-консультанта. Так ви отримаєте всю детальну інформацію про виріб, котрий вас зацікавив. Особливо це важливо, якщо ви шукаєте гнучкий шланг для води високого тиску, бо не всі вироби здатні витримати надто сильний «напір». І, звісно, уникайте сумнівних магазинів! При виявленні несправності товар вам не поміняють, а кошти не повернуть.

Основне про види сучасних водопровідних трубок, нюанси вибору та правила монтажу ви вже знаєте. Купити шланги для води можна на сайті магазину «СанТоп» – широкий асортимент товарів з чітким описом та фото, швидке замовлення, доступна ціна. Заходьте та обирайте те, що потрібно саме для вашої сантехніки! Чекаємо!