Газові шланги

Знайдено: 1 - 24 серед 38 товарів

Газові шланги

Підключення побутових газових приладів вимагає відповідальності і якісних матеріалів, в тому числі, надійних шлангів.

Вибір в магазинах Києва та Інтернет-магазинах дозволяє купити будь-який варіант, але якщо у вас немає досвіду підключення, цей процес слід довірити фахівцеві. Чи не зайве зауважити, що в Україні найвищий показник в Європі нещасних випадків від вибуху газу в приміщеннях. Пропонуємо вам якісні та надійні шланги.

  • Армований шланг для підведення газу ПВХ з сполучними деталями з латуні використовують при з'єднанні газових магістралей, а також ємностей з газом (балонів). Їх застосовують на виробництві, а також для установок в квартирах (Києва, Львова, Одеси та ін.) І приватних будинках. Такі шланги прості в монтажі, надійні, гнучкі. На них не впливає вплив кислот, солей, вологи, пального. Вони еластичні, жорсткі і досить міцні.
  • Шланг в оплітці з нержавіючої сталі з внутрішнім різьбленням - це гумова «кишка», яку обплітає металева нитка. На обох кінцях гнучкого шланга закріплені фітинги. Такі шланги дуже зручні для під'єднання побутових газових приладів. Металева обплетення захищає трубку від впливу вологи, від ударів, знашіванія. Серцевина повинна бути з еластичної, технічно якісної гуми.
  • Для підведення газу можна купити також гофрований шланг з «нержавійки» з внутрішньої зовнішнім різьбленням. Він гнучкий, гофрований. Його також активно використовують для підведення газу від газопроводу до газопрібора в квартирі, в приватних будинках. У них широкий куля гофри, такі підводки володіють максимально високими механічними властивостями і надзвичайно стійкі до високих температур. Також вони витримують більш високий робочий тиск, залишаючись гнучкими, не змінюючи поперечного перерізу і зберігаючи форму зламу.
  • Шланги в ізоляції зі сталі з внутрішньою і зовнішньою різьбою мають широкий куля гофри, їх використовують при приєднанні котлів, печей. В їх основі гнучка підводка, обтягнута металевими нитками. Всі деталі, сопрікасаеми до предметів робочого середовища, надзвичайно стійкі до механічних пошкоджень, високих температур. Газоподвод витримує максимальний робочий тиск.

Ми готові онлайн проконсультувати вас в будь-який зручний час.