Термокаміни (топки) з водяним контуром

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Термокамин з водяним контуром як альтернативна система опалення

Опалити будинок одним класичним каміном проблематично, адже часто теплоємність його незначна і розрахована на обігрів одного приміщення, в якому він встановлюється. Якщо ваша мета - створити альтернативну систему опалення, що працює в усіх приміщеннях, то вибирати слід термокамін з водяним контуром. До нього можливе підключення всіх радіаторів в будинку, а також він може виконувати функції бойлера - забезпечувати сім'ю гарячою водою. В результаті покупець отримує багатофункціональний пристрій і ефектний елемент декору.

Основи вибору термокаміна

Термокамин - твердопаливний котел, нижня частина якого для естетичного вигляду оформлена у вигляді каміна. Водяний контур знаходиться усередині між стінками - обов'язково уточнюйте обсяг. Традиційно він становить 40 літрів.

Підходить камін з водяним контуром для роботи у відкритій і закритій системах опалення, однак найвищі показники досягаються при установці в комбінованій.

При виборі моделі доведеться врахувати опалювальну площу, кількість опалювальних приладів в системі і теплову потужність камінного пристрої. Уточніть у консультанта не тільки загальну теплову потужність, але і потужність теплообмінника, а також обсяг води (пропускну здатність). Пам'ятайте, що не всі моделі пристосовані до роботи в неопалювальний сезон.

Зверніть увагу на якість елементів термокаміна, вони повинні бути:

  • виконані з товстої і міцної сталі;
  • з гладкими і добре завареними швами;
  • відкриватися без прикладання сили - важливо оглянути систему заслінки, збірник попелу, ручку дверцят;
  • вітається наявність датчика термозахисту - він спрацює при перевищенні рівня допустимої температури.

Вибирайте опалювальний пристрій з урахуванням його габаритів і ваги - вони не повинні перевищувати максимально допустиме навантаження на міжповерхові перекриття.

Від якості каміна і правильності зроблених розрахунків потужності і ваги залежить ефективність роботи системи опалення.

В асортименті товарів, представлених в інших інтернет-магазинах України, складно знайти якісні термокаміни за доступною ціною. Для спрощення пошуку і впевненості в довговічності придбаного обладнання був запущений сайт santop.com.ua. Тепер в режимі онлайн кожен може купити недорого з доставкою в Київ, Львів, Харків, Одесу та інші міста України каміни з водяним контуром вітчизняного виробництва найвищої якості і гарантією від виробника.